AKGENÇ TURİZM

galeri

Firma Hakkında

1992 yılında Turizm ve Taşımacılık sektöründe hizmete başlayan firmamız Akgenç adını soyadımızdan almıştır.

Akgenç Turizm vizyonumuz ve misyonumuz ışığında ana faaliyetimiz olan; personel, öğrenci ve turizm taşımacılığı hizmetlerinde sektöre öncülük eden firmalar arasında yerini almıştır.

Bu süreçte kurumsallaşma anlamında yatırımlarına devam ederek kaliteli butik hizmet vermeyi kendisine ilke edinen bir firma haline gelmiştir.

Akgenç Turizm ülkemizin önde gelen kurumsal şirketlerini hizmet portföyüne katarak hızla büyümeye devam etmektedir.

Kuruluş yıllarında ilk olarak GARANTİ KOZA İNŞAAT, ENKA İNŞAAT ve DOĞUŞ İNŞAAT konsorsiyum (metro inşaatı) projesini alarak sektöre adım atmıştır. Uzun vadede giderek büyüyen bu yapılanma; müşteri memnuniyetinin geri dönüşümü, çalışma anlayışımızın farklılığı ve karşılıklı güven neticesinde birçok büyük kuruluşun dikkatini çekerek büyümeyi sürdürmüştür.

Dünden bu güne ülke ekonomisine kazandırdığımız katma değerler, yarattığımız istihdam ve örnek işletme anlayışımız haklı gurur kaynağımızdır.

Önce insan anlayışıyla çıktığımız bu zorlu yolda bütün çalışma arkadaşlarımızla, tedarikçilerimizle, çözüm ortaklarımızla ve iş ortaklarımızla bu gün Akgenç Turizm ailesi 20 yaşında.

Bu vesile ile “sorumluluk” taşıdığımız bu yolda, katkısı olan herkeze teşekkür ederim.

GOLD FİRMA

Firma Bilgileri

Firmaya Mail Gönder

Firma Konumu

Paylaş