AKIŞLI TURİZM

galeri

Firma Hakkında

1988 yılında sahış taşıma işletmeciliği olarak personel taşıma işine başladım.1 araçla başladığımız bu yolculuğumuza her karşılaştığımız zorluğu engeli aşarak ve tecrübe edinerek bu sektörde daha iyi bir hizmet verebilmek ve iyi bir yer edinebilmek için 1993 yılında Akışlı Turizm Ltd.Şti.’ni kurduk.2000 yılına geldiğimizde firmamız bünyesinde hizmet veren iyi bir araç ve şirket filosu olan firma konumuna geldik.Enka Holding A.Ş.’nin başta gelen firmaları olan Enka İnş.,Enka Pazarlama A.Ş., Enka Teknik, Enka Dış İşler ve Pimaş A.Ş. gibi Türkiye’nin belli başlı firmasına hizmet etmeğe başladık.

2007 yılında şirket ortağımızı Akışlı Turizm Ltd.Şti. bünyesinden  bir karar alarak ayırdık.Bu vesileyle daha da güçlenerek Akışlı Turizm Ltd.Şti.’nin gezi,transfer ,okul ve tur programları düzenleyip şirketin iş ve personel kapasitesini arttırdık.Her yıl filomuza 1-2 araç katarak araç filo sayımızı çoğalttık.

Bünyemize kattığımız Türkiye’nin önde gelen firması olan Enka Holding A.Ş şirketler gurubunun özellikle Pimaş A.Ş.’yi referans olarak bünyemize katarak büyük mutluluk duyduk ve hala duymaktayız. Bu yolculukta bize eşlik eden siz saygıdeğer müşterilerimiz ve değerli dostlarımıza sonsuz şükranlarımızı sunarız.

Firma Bilgileri

  • AdresBağlarbaşı Mh. Bağdat Cd. Güven İş Merkezi
  • Telefon0216 457 51 62
Paylaş