ASTUR TURİZM SAN. LTD. ŞTİ.

galeri

Firma Hakkında

ASTUR TURİZM olarak 15 yıldır şehiriçi personel taşımacılığı alanında hizmetlerimizi sürdürmekte olup , yeni bir açılımda yeni hedeflere emin adımlarla yürümek üzere faliyetlerine devam etmektedir.
    Amacımız ; İş anlayışımızı, hizmet sektöründeki çalışmalarımızı, personel taşımacılığı alanında uzman, gerçekçi ve istikbal vaad eden bir şirket ortaya çıkarmaktır.İşçi ve işveren arasındaki insani ilişkilerin hassasiyet ve önemini bilerek, firmamız personelini işe gidiş ve gelişlerde daha güvenli ve huzurlu bir ortamda taşımaktır.
    Firmamız,konusunda uzman kadrosu ve deneyimli elemanları,modern araç filosu ile servisler arasında doğabilecek aksamaları en az düzeye indirmek,sizlere daha güvenli bir ortamda hizmet vermektir.
    Hedefimiz performansımızı her geçen gün arttırmak gayesi ile birlik,beraberlik ve dayanışma içerisinde globalleşen dünyamızda bilinçli bir şekilde sorumluluklarımızı yerine getirmektir.
    Firmamız, İstanbul Merter’den başlayıp, Beylikdüzü,Trakya Bölgesi Çorlu’yu da bünyesine eklemiş olup,sizlere son model araç ve yenilikler ile daha iyi hizmet vermeyi ASTUR TURİZM SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. olarak kendimize prensip edindik. Bu ilkeler doğrultusunda hizmetlerimize devam etmekteyiz.
    Saygılarımızla…

Firma Bilgileri

Paylaş