ATAK TURİZM

galeri

Firma Hakkında

Atak Turizm bugün öğrenci ve personel taşımacılığında, vip taşımacılıkta ayrıca kültür turlarında Türkiye’nin dört bir yanında ve yurtdışında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Küresel durgunluğun hakim olduğu 2008–2009 yılında yeniden yapılanan şirketimiz daha da güçlenerek büyümesini sürdürmektedir.

Geleneklerimiz, deneyimlerimiz ve inandığımız değerlerimizden aldığımız güç ile yenilikçi ve öncü kimliğimizin birleşmesinden doğan ortak ruh; tüm Atak Turizm çalışanları olarak bizleri, birbirimize ve şirketimize bağlamaktadır.

Uzun yıllara dayanan güvenilirliğimiz; kalite odaklı çalışma anlayışımız, doğaya ve çevreye saygımız, yetkin yönetim sistemleri ve kurumsal yapımız en önemli kaynaklarımızdır. Tüm çalışmalarımızda bizlere ışık tutan ana ilkemiz; gelir ve istihdam yaratarak, ülkemizin, müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve ortaklarımızın menfaatlerini en üst seviyeye yükselterek büyümek, yurtiçinde ve yurtdışında güvenilir marka olmayı sürdürmektir. Topluluğumuzun, kurumsal yönetim ilkeleri doğrultusunda başlattığı yeniden yapılanma çalışmaları ile bugüne kadar olduğu gibi, 2000’li yılların küreselleşen ekonomisinde de başarılı olacağına ve gelecek nesillere büyüyerek ve gelişerek intikal edeceğine inancımız sonsuzdur.

Saygılarımla

Firma Bilgileri

  • AdresAydıntepe Mah. Dr. Sadık Ahmet Cad. No:57 Kat:3 İÇMELER TUZLA / İSTANBUL
  • Telefon 216 392 24 25
Paylaş