AYCAN TURİZM

galeri

Firma Hakkında

2002 yılında kurulan AYCAN TURİZM, personel  ve öğrenci taşımacılığı konularında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Kurulduğu günden itibaren yükselmeyi hedef haline getirmiş, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürmüştür.

2007 yılından itibaren kurumsal kimlik kazanmış olup, TSE, ISO 9001, belgelerine sahip olmuştur.

 

2012 yılında METSOY TURİZM’in hizmetlerini de bünyesine katarak kaliteli ve güvenilir hizmet için sektörde ki öncü yerini almıştır.

 

Profesyonel yönetimi ,uzman sürücü kadrosu ve güçlü alt yapısı ile sürekli gelişimi prensip edinen firmamız ,Türkiye’nin önemli kamu kuruluşları ve özel kuruluşlarına servis hizmetleri sunmaktadır.Vermiş olduğumuz hizmetin kalitesinden ödün vermediğimizi aldığımız kalite belgeleriyle taçlandırdık. Hizmette kaliteye önem vermemiz ve hizmetin sınırlarını zorlamayı prensip haline getirmiş yapımız firmamızın ilkelerini oluşturmaktadır. Modern donanımlı araç filomuz ve hizmet kalitemiz ,sektörde Aycan Tur adını ayrıcalıklı bir konuma yerleştirmiştir.Sürekli genişleyen müşteri ağımız,verdiğimiz hizmet kalitesinin ve prensiplerimizin doğruluğunun en büyük ispatıdır.

Firma Bilgileri

  • AdresM.Akif Mah. Atatürk Cad No:46/2 Sultown Sit. B Blok D:3 Sultanbeyli- İstanbul
  • Telefon216 496 05 46
Paylaş