BOĞAZİÇİ VİP HİZMETLER

galeri

Firma Hakkında

Günümüzde gelişen ekonomik ve kültürel yapı ile birlikte ihtiyaç ve taleplerin en özel şekilde karşılanması isteği beraberinde yeni talepleri getirmiştir.. Bu taleplerin zamanla artması hizmet sektörünün kendisini geliştirmesine ve günümüzde vazgeçilmez bir hale gelmesine neden olmuştur.

Sürücülü lüks araçlar ile kişi veya kişilerin taşıma taleplerini karşılamak amacıyla şirketimiz başladığı yolculuğunda değişimin hep bir adım önünde gitmeyi ilke edinmiş, en iyi hizmeti, en donanımlı araçları , en profesyonel sürücüleri siz değerli müşterilerimize sunarak hizmet ettiğimizi ve daima yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten Boğaziçi Vip sektöründe lider olma hedefine adım adım ilerleyen sektör oyuncusudur. Koşulsuz müşteri memnuniyeti şirket felsefemiz olmuştur ve olmaya devam edecektir. Boğaziçi Vip sürücülü lüks araç kiralamada ; transfer hizmeti, saatlik ve günlük tahsis kiralama olarak siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Daima birlikte olmak dileğimizle…

Firma Bilgileri

  • AdresAnthill Residence Cumhuriyet Mh. İncirlidere Cad. No:6 G2 Otoparkı, 34380 Bomonti - Şişli / İSTANBUL
  • Telefon212 322 00 22
Paylaş