ÇAKIR TURİZM

galeri

Firma Hakkında

ağırlıklı olarak Turizm sektöründe Araç  Kiralama VİP Transfer Hizmetleri ,Gezi ve  Turlar , Hotel Rezervasyonları Uçak , Deniz ve Karayolu Otobüs Biletleri satışlarını hizmetlerine eklemiştir. Bu sektörlerde dahada çok başarılı olup yatırımlarını da bu başarılarına katmayı planlamaktadır.

 

Araç kiralama ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızın çözümlerini tek bir çatı altında toplayan Çakır Turizm, bireysel ve kurumsal şirketinizin ihtiyaç duyduğu tüm araçlara güvenli, sürekli ve sorunsuz bir şekilde sahip olmanızı sağlar.

Ulaşımda bize güvenenlerin ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini en temel borcumuz bilerek, bünyemizin sürekliliğini sağlayarak Türk ekonomisine ve Türk turizmine katkıda bulunmaktadır.

 

Hedefimiz, sektörde seçkin ve güvenilir firmalar arasında yerimizi en kısa sürede almaktır. Sektördeki rekabetin farkında olmamız, başarının kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışından geçtiğini, varolmanın ilk kuralının siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti olduğunu bir kez daha gözler önüne sermektedir.

 

Bu anlayışımızla sizlere hizmet etmekten onur duyarız…

Firma Bilgileri

  • AdresYeni mah. Aksu Cad. No:1 Kat:1 Bakırköy / İST.
  • Telefon0212 571 92 27
Paylaş