CAN ORÇUL TURİZM

galeri

Firma Hakkında

CAN ORÇUL Turizm; uzun süre şehirlerarası yolcu taşımacılığı alanında faaliyet göstermek üzere ticaret hayatına başlamıştır. 1997 yılında hizmet alanını genişleterek personel ulaşım hizmetleri, öğrenci ulaşım hizmetleri, Turizm Seyahat Hizmetleri, Özel Transfer Hizmetleri Filo Kiralama Hizmetleri alanlarında da hizmet vermeye başlamıştır.

Servis Taşımacılığının önemi ve profesyonel yönetim anlayışı ile Servis Taşımacılığı Hizmetinde,  kısa sürede tercih edilen şirketler arasında yerini almıştır.

Can Orçul, genç, dinamik ve 50 kişiye ulaşan uzman kadrosuyla, müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve tecrübeli personeli ile ve modern, emniyetli ve konforlu araç filosuyla, finans, sigorta, ilaç, kozmetik, enerji, spor, inşaat, turizm, otomotiv, bilişim, teknoloji gibi sektörlerin öncü kuruluşlarından araç ve servis ihtiyaçlarını özmal ve tedarikçilerimizden oluşan yaklaşık 600 adet araç filosuyla karşılamaktadır.

Can Orçul, mutlak müşteri memnuniyeti ilkesiyle, gelen istekleri vakit kaybetmeden değerlendirmekte, en kısa sürede çözümlemekte ve sürekliliğini sağlamaktadır. Can Orçul kalite çalışmalarını çağa uygun olarak sürdürmekte, hem müşterilerine hem de çalışanlarına karşı güvenilirlik, dürüstlük ve şeffaflık politikasını benimsemektedir.

2016 yılı itibari ile 19. Kuruluş yılını kutlayan şirketimiz, edindiği İş Tecrübesi ve modern araçları ile Soğanlık Merkez Ofisi ve çeşitli tip ve kapasitedeki araçlarıyla İstanbul, Kocaeli, İzmir bölgelerinde toplu ulaşım hizmetinize çözüm ortağınız olmaktadır.

Firma Bilgileri

  • AdresOrta Mh. Marifet Sk. Burak Bora Plaza No: 6/15 Soğanlık, 34880 Kartal/İstanbul
  • Telefon(0216) 488 10 33
Paylaş