Celen Turizm

galeri

Firma Hakkında

Firmamız 1985 yılından bu yana elde ettiği bilgi birikimi ve deneyimli uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. İnsan taşıdığının bilincinde, güvenliği ve teknolojiyi ön planda tutup sorunu çözmeye odaklı bir ekibimizle Özel oluşturulmuş kadrosu ile hizmette tüm ihtiyaçları karşılamak için yola çıkmıştır.ulaşım hizmetini ‘’ güvenli,rahat ve dakik anlayışıyla gerçekleştirmektedir. Hizmet sektörünün içerisinde bulunan ve insan için hizmetin ne olduğunu iyi bilen kurucumuzun faaliyete geçirdiği firmamız genç, dinamik, profesyonel ve bilgili bir ekipten oluşmaktadır.

Taşımacılık sektöründe 30 yılı geride bırakan, bu süreç içerisinde ise marka değerini ileri taşıyan Çelen turizm gücünü duyurmayı başarmıştır.

Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızı ve iş insanlarına en doğru zamanda daima ekonomikliği ve konforu sunan Çelen, bugüne dek on binlerce kişiye memnuniyetleri doğrultusunda hizmet vermiştir.

Benimsediğimiz ‘ güvenlik, kalite, insana ve çevreye değer’ ilkeleriyle bugün birçok seçkin kuruma profesyonel taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Hizmet politikamızı sürekli geliştirerek, insan kaynaklarına ve teknolojiye yatırım yaparak büyümemizi sürdüreceğimize inancım sonsuzdur.kendi öz değerlendirmelerimizde başarımızın ölçüm kriteri her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur.

Firma Bilgileri

  • AdresİÇERENKÖY MAH.OYACI SK.GUDEN 14 A ATAŞEHİR/ İSTANBUL
  • Telefon02162667077
Paylaş