Çolakoglu Turizm

galeri

Firma Hakkında

1976 yılında Ankara’da şahıs firması olarak ticari hayatına başlangıç veren firmamız, 1982 yılı itibariyle öğrenci ve kısmen personel taşıma sektöründe önemli kurumların lojistik sağlayıcısı olarak tanınmaya başlamıştır.

 

1984 yılında ÇOLAKOĞLU TİCARET adı altında yeni bir yapılanma ortaya koyan firmamız başta Türk Hava Yolları olmak üzere çok sayıda devlet kurumunun personel taşıma işlerini yürütmeye başlamıştır.

 

1993 yılında ÇOLAKOĞLU TURİZM SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. ünvanı ile süreç yönetimi ve motivasyonunu farklılaştıran firmamız turizm taşımacılığı alanında da uzmanlık sağlamış. İş süreçlerini ve araç filosunu gün geçtikçe geliştirerek taşımacılık sektörünün önemli firmaları arasında yerini almıştır.

 

2004 yılında Antalya’da şube açarak turizm taşımacılığı işini daha da geliştiren firmamız; müşteri memnuniyeti ve güven esaslarını daima temel prensip olarak kabul etmiştir.

 

Firmamız; geçmişten günümüze teknolojiyi de yakından takip ederek siz değerli müşterilerine hizmete aralıksız devam edecektir. Her zaman güvenebileceğiniz tecrübeli bir çözüm ortağınız olarak önceliğimiz daima sizleriniz istek ve beklentileri olacaktır.

Firma Bilgileri

  • AdresÇağlayan Mah. 2010 Sk. No:25 Barınaklar / ANTALYA
  • Telefon242 324 48 04
Paylaş