DOĞANAY TURİZM

galeri

Firma Hakkında

DOĞANAY TURİZM ; Öğrenci ve Personel Taşımacılığında tecrübemiz ve üstün kalite anlayışımızla en iyi hizmeti sunmaktayız.

Sektörde 22. yıla ulaşmanın gururu ve güveniyle hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Öncelikli hedefimizin kaliteli hizmet ve sektörümüzün lider kuruluşları arasında yer almak olmasının bize yüklediği sorumluluklarla hareket ediyoruz.

22 yıllık birikimimizi ve emin adımlarla yükselişimizi işimize gösterdiğimiz ciddiyet ve özene borçluyuz.

Doğanay Turizm; Kaliteye verdiği önemin göstergesi olarak yurt genelinde markalaşma sürecini tamamlayarak Marka Tescil Belgesini almış, Uluslararası kalite sistem standartları doğrultusunda ISO 14001:2004 ve OHSAS 18001:2007 Kalite Yönetim Sistemini kurmuş ve TSE Hizmet Yeterlilik Belgesini almış olup aynı zamanda ve İSTAB (İstanbul Toplu Taşımacılar Birliği) üyesidir.

Tüm çalışanlarımızın aynı kalite ve müşteri bilincinde hizmet sunması için sürekli eğitim anlayışıyla;

• Sektördeki gelişmelerde öncü,
• Hizmet kalitesinde lider,
• İnsana ve çevreye duyarlı,
• Müşteri odaklı olmayı esas alarak

Kalite Yönetim Sisteminin performansını gözden geçirerek etkinliğini sürekli iyileştirerek, tüm çalışanların bu yaklaşımı anlaması ve benimsemesi için düzenli eğitimler verilmektedir.
Hizmet kalitemizi her geçen gün biraz daha artırıyoruz. Hizmet filomuzdaki son model araçlarımızla çağdaş taşımacılığın ve kalitenin zirvesine yürüyoruz. Bütün servis araçlarımız Acil Ambulans Servisi ve Yetkili Tamir Bakım Servisleriyle sözleşmeli olup taahhüdümüz altındaki bütün işlerimize Araç Koltuk/ Güzergah sigortaları tarafımızdan yapılmaktadır.

Firma Bilgileri

  • AdresYenidoğan Mh. Abdi İpekçi Cd. No: 57-59 D.4 Bayrampaşa / İstanbul
  • Telefon212 632 69 29
Paylaş