EFA TURİZM

galeri

Firma Hakkında

Farklı bir vizyonla yola çıkan ve kurulduğu 1976 yılından bugüne sektörde kaliteli ve güvenli hizmet anlayışının öncüsü olan Efa Turizm ve Seyahat Acentası Ltd.Şti. tecrübelerine her geçen gün yenilerini ekleyerek modern araç filosu, eğitimli kadrosu ve güçlü finansal / teknolojik alt yapısı ile ülkemizin önde gelen kamu ve özel kurumlarına turizm taşımacılığının yanı sıra personel taşıma ve araç kiralama hizmetleri sunmaktadır.
Efatur‘un öncelikli hedefi; kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı, profesyonel kadrosu ve sektör tecrübesi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını en doğru biçimde karşılamak ve sektördeki öncü kimliğini korumaktır.
Finansal yapısı, sürekli büyüyen hizmet ağı ve yenilenen geniş araç filosuyla hizmet verdiği kurumların ihtiyaç duyduğu her noktada stratejik çözüm ortağı olmaya devam etmektedir. Bunların arasında uzun dönem binek araç ve iş makinaları kiralama ve 24 saat takip ve taşıma gerektiren havayolları uçuş ekiplerinin transferlerini güvenle yerine getirmeyi sayabiliriz.
Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla; sunduğu hizmetlerde kalite standartlarına uygunluk ilkesini prensip edinen EFATUR, aralıksız uygulanan iç ve dış denetimleri başarıyla geçmekte, teknolojik yenilikleri hizmetlerine uyarlayarak taşıma sektöründe öncü olmaya devam etmekte ve bugün tüm Türkiye genelinde hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Firma Bilgileri

  • AdresCEMAL ULUSOY CAD. YENİBOSNA NO:37/B BAHÇELİEVLER / İST.
  • Telefon02124943616
Paylaş