Eker Otobus

galeri

Firma Hakkında

Değerli İş Ortaklarımız ve Çalışma Arkadaşlarımız;

1989 yılında sektör içerisinde başladığımız serüvenimize 29 yılı aşkın deneyimi tecrübesiyle, sektör içinde söz sahibi olmuş biri olarak 2002 yılının ilk çeyreğinde attığımız adımlarla Kendi firmamızı kurduk.

Eker Otobüs olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Geride bıraktığımız yılların ardından bizi öne çıkaran en önemli özelliğimiz şüphesiz önce DOĞRULUK ve GÜVENDİR.

Sahip olduğumuz nitelikli insan gücü, profesyonel yönetici kadrosu ve gerçekleştirdiği yatırımlarla; büyümeye çalışan kurulduğu tarihten itibaren ileri teknolojiyle desteklenmiş olan alt yapısı ve geniş araç filosuyla “koşulsuz müşteri memnuniyeti” odaklı olarak Turizm taşımacılığı, Personel ve Öğrenci taşımacılığı, Vip Butik Servis Hizmeti, Kurumsal Rent A Car, Filo kiralama, Operasyonel Araç kiralama gibi hizmet sektörünün birçok alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.

İşte bu hedefle, izlenebilir kaliteyi, sürdürülebilir kılmak için, edindiğimiz birikimleri, kendi vizyonumuzla, gerek profesyonel yaşamda, gerekse de sosyal yaşamda, size özel projelerle hizmetinize sunuyoruz. Rekabet koşullarının her geçen gün arttığı günümüzde, ekipmanların efektif kullanımını sağlayarak, verimliliği arttırmak için size özel çözümler sunuyoruz.

Yeni faaliyet alanları yaratarak istihdam olanaklarını arttırmak, ticari ilişkilerini geliştirerek iş ortaklarına fayda sağlamak ve Türkiye ekonomisinin gelişimine katkıda bulunmak üzere Eker Otobüs işte bu hedefler doğrultusunda büyüyor, gelişiyor. Gelişen Türkiye’nin inşasında her geçen gün daha fazla sorumluluk üstlenmeye başlamıştır.

Yarınları başarılı geçmişinden aldığı güçle şekillendiren Eker Otobüs; sektöründe gururla paylaştığı birikimini, güvenilir geleceğin altına attığı imza ile taçlandırıyor.

Sektörde geçirdiğimiz uzun yıllardan sonra edindiğimiz deneyim ve tecrübelerimizi birleştirip siz değerli müşterilerimizin görüşlerine sunuyoruz. Kaliteli hizmet için yolumuza sizden aldığımız güç ile devam ediyoruz. Bize bu güveni veren siz saygıdeğer müşterilerimize sonsuz teşekkürü borç biliriz…

Misyonumuz
Geliştirmekte olduğumuz hizmet ve ürünlerimizi kalitesinden ve güvenirliliğinden ödün vermeden; iş ahlakımızdan, ticari etiklerimizden ve %100 müşteri memnuniyeti ilkemizden vazgeçmeden toplumumuza sunmaktır.

Vizyonumuz
Müşetilerimizin beğenise sunduğumuz hizmetlerimizi sürekli geliştirerek ve hizmet alanımızı sürekli olarak genişleterek, kurumsal ve profesyonel yapımızın sürekli gelişimini sağlayarak çalışmakta olduğumuz alanlarda lider ve yol gösterici olmak.

Çevre Politikamız
Çevre Politikamız Eker Otobüs; Dünya üzerinde en çok hayat kaybının trafikte yaşandığının bilincindedir; dolayısıyla yolcularımızın ve müşterilerimizin en güvenli şekilde ulaşımlarını sağlamak için çalışmaktayız ve faaliyetlerimiz dolayısıyla Dünyamızın yaşanılabilir olarak kalmasının sağlanmasına destek olmak amacıyla çevre koruma faaliyetleri yürütmekteyiz.

Eker Otobüs; yürütmekte olduğu tüm hizmet gruplarında sürekli iyileştirmeyi, doğal kaynakların etkin kullanılmasını, yasalara tam uyum ve kirliliğin önlenmesini, faaliyetleri sırasında oluşan atıkların öncelikli olarak kaynağında azaltılmasını ve ayrıştırılmasını, geri dönüşüme kazandırılmasını, en uygun yöntemlerle bertaraf edilmesini çevre politikasının temeli kabul eder.

Kalite Anlayışımız

  • Kusursuz hizmet
  • Koşulsuz müşteri memnuniyeti
  • Müşteri yararı, güvenlik, teknoloji, çevre
  • Taahhütlerde sadakat Hedeflerimiz
  • Kalite hedeflerimize ulaşmak
  • Yüksek kalite hizmet anlayışından ödün vermemek
  • İlişkileri uluslararası boyuta taşımak

Sosyal Sorumluluk
Kurumsal sosyal sorumluluk bilinciyle bu konudaki ilk projelerini 2016 yılında hayata geçiren Eker Otobüs, bugün çeşitli alanlarda çalışmalar gerçekleştirmektedir.
Ülkemizin gelişmesinin temel ihtiyacı olan eğitim, Eker Otobüs’ün sosyal sorumluluk anlayışının başında gelmektedir. Ayrıca spor alanında genç sporcularımıza desteklerimizi sunarak, onların başarıya ulaşması için sponsorluklarımız devam etmektedir.

Firma Bilgileri

  • AdresHALASKARGAZİ MAH.HALASKARGAZİ CAD. POSTA PALAS APT. NO:76 D: 7 ŞİŞLİ-İSTANBUL
  • Telefon02122964525
Paylaş