EMİRTUR SERVİS

galeri

Firma Hakkında

..Firmamız 1993 yılından buyana Emir Turizm İnş.San.ve Tic.Ltd.Şti. olarak öğrenci ve personel taşımacılığında faaliyet göstermektedir.

    Emir Turizm kurulduğu günden beri sektörün liderleri arasında yer almak istiyordu. Ve bu amacını profesyonelliğin gerekleriyle ve müşterilerinin önceliklerini birleştirerek gerçekleştirmiş bulunmaktadır.

     Taşımacılık sektöründe prensipli ilkelerinden taviz vermeden istikrarlı ve güvenilir imajını yakalayan ve bunu sürekli geliştiren Emir Turizm Öğrencilerimize ve personelimize daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarını bu yönde hızlandırmış ve bu sayede sizlerin güvenine layık olmaya devam etmektedir.

     Asrımızda yaşanan teknolojik gelişmeler sayesinde serbest ve sınırsız ticaret TÜRKİYE çapında taşımacılık sektörünü de hızlı bir değişimin eşiğine getirmiştir. Bizde bu değişimi yakalayarak kendimize şu sloganı ilke edindik. “HER ŞEY ZAMANINDA” olmalıdır.

     Emir Turizm olarak zamana ve insana olan saygımızla birleştirdiğimiz çağdaş hizmet anlayışını kendine ilke edinmiş idari kadromuz ve deneyimli sürücülerimizle güvenli bir şekilde hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Firma Bilgileri

  • AdresHALİTPAŞA CAD. DURAK SOK. NO:13/2 Eyüp / İSTANBUL
  • Telefon(212) 417 50 80
Paylaş