ERÇİN TURİZM

galeri

Firma Hakkında

   Her geçen gün Globalleşmenin yaşamımıza kattığı en büyük zorluklardan biride ulaşımdır. Motorlu taşıtların çoğalması ,iş , okul ve evlerine zamanında ulaşmaya çalışanları, her geçen gün daha fazla etkiler hale getirmiştir. İşveren ve  çalışan olarak büyük sorunlar yaşamaktayız. Bu sorunların çözümünde “Öğrenci ve Personel Taşımacılığı” önemli bir yere sahiptir.

        Erçin Turizm Taşımacılık, Otomotiv Sanayi  ve Ticaret Limited Şirketi 1993 yılında  sektörümüze yeni bir anlayış getirip müşterilerimizin hak ettiği hizmeti, kalifiye elemanlarla en uygun şartlarla sağlamak üzere faaliyetlerine başlamıştır.

       Firmamız 2003 yılının ilk aylarında hizmetteki kalitesini ve izlenebilirliğini artırmak için uluslararası kalite uzmanlarıyla ortak bir çalışma başlatmış olup  ISO 9001:2000 kalite belgesi ve TSE tarafından verilen; TS 12257 sayılı   “Öğrenci ve Personel Taşımacılığı” Standardı kapsamında  Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi ile kalitesini onaylamıştır.

       Hedefimiz; sektör çalışanlarının bilinçlenmesi ve sürekli eğitim almalarını sağlayarak profesyonel, kaliteli ve güvenilir hizmeti en üst seviyede sunmaktır.

      Amacımız sizlerin talepleri doğrultusunda  24 saat ulaşılabilir , eğitimli, deneyimli ve sempatik  personelimiz ile  ,yapılacak seyahatler esnasında huzurlu, güvenli, kaliteli hizmeti sunmaktır.

     Bu günlerde, çalışanlarınıza bir yıl boyunca servis hizmeti verecek taşıma şirketini seçmek üzeresiniz . Kararınızı vermeden önce lütfen kalitemizi ve fiyatlarımızı diğer şirketlerle karşılaştırınız.

     Tüm ekibimizle hizmet verebilmek için hazır olduğumuzu bildirmekten gurur duyarım.

Firma Bilgileri

  • AdresBağlarbaşı Mah. Tolga Sok. Kümbet Apt. No:52 D:1 MALTEPE / İSTANBUL
  • Telefon0216 - 383 23 68

Firma Konumu

Paylaş