ESM KAPLAN TURİZM

galeri

Firma Hakkında

ESM KAPLAN TUR olarak güvenilir öğrenci ve personel taşımacılık hizmetinin temellerini 2016 yılında attık. Kuruluşumuzdan bugüne, birçok yeniliklere öncülük etmek ve değişimlerin uygulayıcısı olmak için yola devam ediyoruz. En yeni gelişmeleri takip ederek ve ileri teknolojileri kullanarak müşterilerimize taşıma kalitesini en yüksek standartlarda sağlamaktayız. Modern filomuz, deneyimli personelimiz, üstün hizmet ve kalite anlayışımızla eğitim, öğretim sektörünün önde gelen okulları ve firmaları tarafından tercih ediliyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Trafiğin en yoğun yaşandığı İstanbul’da sevgili öğrencilerimizi huzur ve güven içerisinde, okullarına, evlerine, sevdiklerine taşımak bizim en önemli görevimizdir. Müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılayacak şekilde kendimizi sürekli geliştirmeyi ve yenilemeyi müşteri memnuniyetindeki hedefimiz olarak görmekte, araç filomuzu günün koşullarına uygun olarak her geçen gün yenilemekteyiz.

ESM KAPLAN TUR olarak hizmet verdiğimiz kurum ve kişilerin her şeyin en iyisine layık olduğu düşüncesinden yola çıktık, ulaşımda mükemmelliği sağlamak ve en kaliteli hizmeti verme amacındayız. Ortaya koyduğumuz başarılı sonuçlarda emek ve katkılarıyla rol alan tüm çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

Firma Bilgileri

  • AdresBulgurlu mah. Kırçiçeği sok. No: 2/A , Üsküdar / İstanbul
  • Telefon(216)-505-0541

Firma Konumu

Paylaş