Fİ TURİZM

galeri

Firma Hakkında

fiTurizm & Transfer Hizmetleri markamızla, Deneyimli sürücü ve rehber kadromuzla öğrenci taşıma hizmeti vermekteyiz.

Taşıma hizmetimiz özel yazılımlar ve optimum güzergâh planlamaları ile desteklenmektedir.

GPS (Araç Takip Sistemi)

Kullanılan tüm servis araçlarımızda GPS sistemi bulunmaktadır. İstenildiği takdirde kurum yetkililerinin ve velilerin GPS sistemi üzerinden araçlar varış noktasına yaklaştığında SMS ile bilgilendirilmeleri sağlanmaktadır. Bu sistem Android ve IOS işletim sistemi olan tüm akıllı telefonlar ile entegre çalışmaktadır.

CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) ve Bilgi Sistemleri

Müşteri ilişkilerinin tüm süreçlerini sadık müşteri oluşturmaya yönelik olarak planlıyor ve yönetiyoruz. Müşterilerimize daha güvenli ve kaliteli bir hizmet sunabilmek amacıyla; belirli periyotlarda müşteri memnuniyet taramaları yapıyoruz, bu taramaların sonuçlarını, raporluyoruz. Müşterilerimizin öneri ve beklentilerine, optimum fayda sağlamak amacıyla, hızlı ve etkin geri dönüşler gerçekleştiriyoruz.

Denetimlerimiz

Her gün, aynı kalitede, güvenli ve sorunsuz hizmetin sürmesi için, bize özgü bir “denetim sistemi” ile servis hizmetlerini kontrol ediyoruz. İç denetimlerin yanı sıra yılda bir kez tarafsız bir kuruluşa tüm hizmet süreçlerimizi denetletiyoruz.

Firma Bilgileri

  • Adresİçerenköy Mahallesi, Topçu İbrahim Sok. Kozyatağı E5 Yanyol üzeri, AND Plaza No:8/10D No:5 Daire T9 Ataşehir / İstanbul
  • Telefon0850 303 0 433
Paylaş