GÖKAY ULAŞIM

galeri

Firma Hakkında

GÖKAY ULAŞIM HİZMETLERİ TURİZM İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Ünvanlı Firmamız Kurulduğu yıldan bu yana;

Transfer hizmetleri, Kongre hizmetleri, Protokol, Filo kiralama, Yurt içi ve Yurt dışı turları sektörlerinde faaliyet göstererek bugünkü hale gelmiştir.

Şirketimiz size taşımacılık alanında kurulduğu günden beri iyi bir hizmet vermeyi amaçlamıştır. Firmamız ” Güvenli, kaliteli ve konforlu bir yolculuk için…” slogan anlayışıyla yoluna devam etmektedir.

İş hayatımızdaki başarımızı; Daima işine ve insanlara değer veren bir ekip, mesleğine sahip çıkan kurallara saygılı uzman personel kadrosu ile sağlamaktayız.

Bu doğrultuda, hizmet sektörünün gerekliliği olarak sürekli kendimizi geliştiriyor ve yeni yatırımlar yapıyoruz. Yapmış olduğumuz bu yatırımlarla çağımızın getirdiği ileri teknolojiyi tüm imkanlarımızla kullanıyor ve sektöre uyarlayarak turizm taşımacılığında daima yeniliklere öncü olmaya devam ediyoruz.

Misafirlerimizin güvenli ve huzurlu bir şekilde ulaşımlarını sağlamak bizim her daim öncelikli görevimizdir. Bu yönde gerekli tedbirleri aldığımız gibi, sürekli yenilenen filomuzla müşterilerimize rahat ve konforlu taşımacılık hizmetini sağlamaya devam edeceğiz..

Firma Bilgileri

  • AdresSAFA MAH BAHÇELİEVLER CAD NO:37 D:5 SANCAKTEPE İSTANBUL
  • Telefon02164840533

Firma Konumu

Paylaş