GÜNAY TURİZM İNŞAAT

galeri

Firma Hakkında

Şirketler ihtiyaçlara karşılık kurulur. Bizde, ülkemizde servis ihtiyaçlarının eksikliklerini baz alarak en iyisi olmak için 1996 yılında kurduk şirketimizi. Ve hizmetin adı olduk, geçmişten ve yaşadığımız gelecekten edindiğimiz tecrübelerimiz, geniş bir Ar-ge altyapımız, alanlarında profesyonel personellerimiz ve süreklilik ilkesindeki eğitimlerimizle, hep bir adım önde olduk. Daha da iyisi olmak için varız.

Hizmette birinci kural “Güvenlik ilkesi” dir bizim için. Çocuklarımızın, yolcularımızın yaşamları ve konforu önceliğimizdir. TSE ve ISO kalite standartları, K1 , D2 Yetki Belgesi, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın Seyahat Acentesi İşletme ve Markamızın tescil belgesi, Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip olan, Türkiye’de sadece bizim bünyemizde olan Personellerinin eğitimlerini sürekli en üst seviyede tutan “Günaytur Akademisi” ve yenilenen kalite standartları üzerine daha da büyüyen kurumumuz, bağımsız denetleme kurumları tarafından periyodik denetlenmekte, daha da yenilikçi olma yolunda çaba göstermektedir.

Günaytur olarak, müşterilerimizi daima rahat ettirmek, ulaşım ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Sunduğumuz hizmetlerle, müşterilerimize Günaytur hizmetlerinin ayrıcalıklarını her an yaşatacağımıza söz veriyoruz.

Firma Bilgileri

  • AdresAyazağa Mah.Mustafa Kemal Atatürk Cad.No:65 SARIYER / İSTANBUL
  • Telefon212 289 19 74

Firma Konumu

Paylaş