MAVİ MARMARA TURİZM PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

galeri

Firma Hakkında

Mavi Marmara, 16 yıllık tecrübe ile denizyolu taşımacılığı alanında evrensel kalite standartlarına uygun hizmetler sunmayı kendisine ilke olarak benimsemiştir. Bu bağlamda Marmara Denizi içerisinde denizyolu taşımacılığında bir simge olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Yolcularımız Velinimetimizdir

Yolcularımız için kaliteyi her zaman en üst düzeyde tutmak ve beklentilerine ivedi olarak karşılık vermek ilk önceliğimizdir.

Her Zaman Kaliteli, Hızlı, Ekonomik ve Güvenli Yolculuk

Mavi Marmara, filosunda Türkiye’nin en modern yolcu gemilerini barındırmaktadır. Yılın her mevsimi “Güvenli, hızlı, ekonomik ve konforlu ulaşım” ilkesini, müşteri memnuniyeti çerçevesinde sürekli olarak iyileştirmek görevimizdir.

Gemilerimiz kendi denetçilerimizin yanı sıra, Liman Başkanlığı tarafından atanan sörveyler ile de sistemli bir şekilde denetlenmektedir. Tüm gemilerimizde ISM (International Safety Management) uygulanmaktadır. Ayrıca İBB Ulaştırma Koordinasyon Merkezi’nin 1995/9-3 kararıyla gemilerimiz hat izinlerini aldıktan sonra İBB Toplu Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından ruhsatlandırılmıştır.

Firma Bilgileri

  • AdresTEFİKBEY MAH.KIZILAY CAD. PTT SOK. NO: 6 K:2 KÜÇÜKÇEKMECE / İST.
  • Telefon02125804483

Firma Konumu

Paylaş