MAVİ YEŞİL TURİZM GIDA İNŞAAT TİC. LTD. ŞTİ.

galeri

Firma Hakkında

Kalite yolunda hizmet verdiğimiz müşterilerimizin tuttuğu ışıktan yararlanarak sürekli kendisini geliştiren firmamız Mavi Yeşil Turizm kuruluşunun 13. yılında ( Aralık / 2004 )TSE ve İSO 9000 Kalite Yönetim Sistemlerini uygulayarak belgelemiştir. Türk Standartları Enstitüsü (TSE)’den TSE 1400 Çevre Yönetimi ve TSE 18001 işçi sağlığı ve güvenliği sistemlerini şirketimizde uygulayarak ekte de görüleceği gibi 2006 yılı OCAK ayı itibariyle belgeledik.

Firmamız hizmet standardını sürekli geliştirerek ve verdiği hizmeti ölçerek Cumhuriyetimizin 84. yılında TSE nin hizmet sektörleri için düzenlemiş olduğu Kalite ve Ekonomide İstikrar ödülünü almaya hak kazanmıştır.

Firmamız Mavi Yeşil Turizm, TSE EN ISO 9000 Kalite Yönetim Sisteminden de öğrendiği gibi firmamızın Kalitesinin ancak daha Kaliteli firmalara sürekli hizmet vermesi ile kalıcı olacağının bilincine varmıştır.

Hizmetimizi sürekli hale getirebilmek için müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz tedarikçilerimize trafik, kalite psikoteknik değerlendirme ve iletişim konularında periyodik aralıklarla akademik düzeyde eğitimler verilmektedir. Eğitimlerimizde müşterilerimizden gelen öneri ve talepleri de dikkate alarak, verdiğimiz eğitimlerin sonuçlarını memnuniyet anketleri ile ölçmekteyiz.

Etkin yönetim kadromuzla ve eğitimli çalışanlarımızla firmanıza aşağıda belirtilen faaliyet alanlarında size hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Firmanız hizmet vermek amacı ile yukarıdaki prensiplerin tamamıyla beraber sizin beklenti ve önerilerinizi de dikkate alarak 500 personelimiz ,600’e yakın Taşeronumuz ve 400’e yakın öz mal aracımız ile hizmet vermeye hazırız.

Firma Bilgileri

  • AdresMERKEZ MAH. EYÜP YOLU KORALLAR İŞ MERK. NO:8/34 K:4 (G.O. PAŞA BELEDİYE ARKASI) G.O.PAŞA / İST.
  • Telefon02124181125

Firma Konumu

Paylaş