ONUR TURİZM TAŞIMACILIK İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş.

galeri

Firma Hakkında

Onur Turizm; 1998 yılında ana faaliyet alanı personel ve öğrenci taşımacılığı olarak kurulmuştur. Eğitimli, dinamik, takım ruhuna sahip çalışanları ve yönetici kadrosu ile her geçen gün ülkemizin önde gelen kurumsal şirketlerini ve çağdaş eğitim kurumlarını hizmet portföyüne katarak hızla büyümeye devam etmektedir.

Onur Turizm; bir aile şirketi olarak kurulmasına rağmen sunduğu müşteri odaklı kaliteli hizmet anaraçlarımızın iç ve dış temizliklerine özen gösterilmekte olup periyodik bakımları itina ile ve zamanında yapılmaktadır. Ayrıca yedekte araçlarımız olup her an görev için hazır bekletilmektedir. Bununla birlikte konforlu ısıtma ve soğutma sistemleri çalışan , hava ve yol şartlarına göre her türlü teçhizatı bulunan, mecburi teçhizat ve avadanlıkları ( ilk yardım seti, trafik seti ve yangın söndürme cihazı) eksiksiz kullanmaya hazır olup, Kasko ve Ferdi Kaza Koltuk sigortası yapılmış araçlardır.

* Müşteri odaklı faaliyetlerimiz,etkin iletişim,gelişim-değişim ve süreksel iyileşme ile gelecekteki müşteri beklentilerini karşılayarak, sektördeki öncülüğümüzü sürekli kılmak,

* Gerçeklere dayalı kararlar almak, Sektördeki Yenilikleri en hızlı şekilde uygulamak, Sektörle ilgili yasalar ve mevzuat şartlarına uymak, Hedeflerle yönetim yaklaşımı ile etkinliğimizi arttırmak,

* Müşterilerin, Onur Turizm’i güvenli, dakik, konforlu, istikrarlı ve ileri teknolojiyi kullanan bir firma olarak algılamalarını sağlayarak, her firmanın bir sonraki müşteri talebi için referans oluşturmasını sağlamak.

Firma Bilgileri

  • AdresGÜZELYURT MAH.. 7 CADDE NO: 3 KAT: 10 D:20 ESENYURT / İST.
  • Telefon02124446359

Firma Konumu

Paylaş