ÖZKARDEŞLER TURİZM GIDA TEKSTİL HABERLEŞME SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

galeri

Firma Hakkında

1997 yılında faaliyete başlayan kuruluşumuz, Özkardeşler Turizm ünvanına kavuşmuştur, seçkin müşteri portföyümüzle kurulan işbilriği ve yüksek kalite anlayışı doğrultusunda Kurumsal Anlayışını Tescil ettirmiştir.

Ortak sorumluluk bilinci tüm çalışanlarımızca değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini en üst düzeyde karşılayacak şekilde gelişmiş olup sektörde saygın ve öncü kuruluş olmamızı sağlayan önemli unsurlardan biri olmuştur.

Uzman yönetici kadromuz ve çalışanlarımızın tedarikçilerimizle oluşturduğu uyum ve sinerji Eğitimli şöförlerimiz kaliteli ve bini aşan araçlarımızla desteklenerek Konfor, Sürüş Emniyeti, Güvenlik unsurlarını kapsayan hizmet ve paketini değerli kamu kurumu ve özel şirketlere sunma imkanı sağlamaktadır. 

Kuruluşumuz 1997 yılı içinde Turizm alanında ki tüm hizmetleri kapsayacak biçimde Özkardeşler markasını oluşturarak 20 yılı bulan sektörel tecrübesiyle Personel Servis Taşımacılığı, Öğrenci Servis Taşımacılığı, Vip Hizmetleri, Şehiriçi gibi birçok hizmeti Kalite-Konfor ve Emniyet Anlayışı içerisinde en uygun fiyatla Değerli Müşterilerine sunmaktadır.

 

Firma Bilgileri

  • Adres100 YIL MAH.MATBAACILAR CD. 9/1 SK. NO: 1 ÜNEYLER İŞ HANI K:2 BAĞCILAR / İST.
  • Telefon02126286767

Firma Konumu

Paylaş