SÜMER SEYAHAT A.Ş.

galeri

Firma Hakkında

Otobüs piyasasında yaklaşık 50 yıllık birikimiyle adeta Turizm Otobüsçülüğü diye adlandırdığımız sektörün KM taşlarını belirleyen Sümer Yığcı tarafından kurulan Sümer Seyahat A.Ş., İstanbul’da ve Anadolu’nun her noktasında kongreseminerlerden cruise gemilerin şehir turlarının yapılmasına, okul gezilerinden turizm şirketlerinin lojistik ihtiyaçlarının karşılanmasına ve butik grupların ulaşım hizmetlerinin gerçekleştirilmesine kadar pek çok alanda çalışma şansı yakaladı.

Sümer Yığcı, 1967 yılında Ulusoy’da başladığı iş yaşamında pek çok ilki gerçekleştirdi. Otobüs dendiğinde Türkiye’nin akla gelen en önemli markalarından Ulusoy’da Turizm Otobüsçülüğü bölümünü kuran, yıllarca yöneten, cruise gruplarının karşılanmasından Anadolu gruplarının ulaşımına, kongre-seminerlerin ulaşım ayaklarının organizasyonunun yapılmasından otobüsle haç seyahati düzenlenmesine kadar pek çok farklı destinasyonda hizmet verdi.

Sümer Yığcı ve Sümer markası, 50 yıldan uzun süredir ama ilk günkü tutkusundan çok az bile olsa uzaklaşmadan halen turizme hizmet vermeye devam ediyor.

 

Firma Bilgileri

  • AdresSAMANYOLU SOK. NO:106/1 ONUR APT. ŞİŞLİ / İST.
  • Telefon02122575484

Firma Konumu

Paylaş