TÜRKER TURİZM TEKSTİL GIDA OTM. SAN. LTD. ŞTİ.

galeri

Firma Hakkında

Türker ailesi merhum Dede Ali Türker’in Cumhuriyetin ilk yıllarında taksicilik yapması ve kardeşi merhum Mehmet Türker’in büyük önderimiz Atatürk’ün şoförü olması ile taşımacılık ruhunu geçmişten almıştır.

1953 yılında Seyfettin Türker’in Kocaeli Gebze’ye ilk otobüsü getirmesi ile Türker Turizm kurulmuştur. Gelişen ve gelişen dünya standartlarına uyum sağlayan firmamız bugün 3. kuşak tarafından yürütülmektedir.

Türker Turizm Türkiye genelinde yaygın ulaşım alanındaki seferlerini tecrübeli idari kadrosu, deneyimli sürücüleri ile yüksek standartlı ve donanımlı araç filosuna sahip olarak Okul ve Personel Taşımacılığı, Vip Transfer, Araç Kiralama Seyahat ve Organizasyon hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Firmamız uluslararası ve şehirlerarası yetki belgeleri servis taşımacılığı yetki belgesi D2, ISO 9001-2000 belgelerine sahiptir.

Firmamız kendi bünyesinde sigorta şirketi ve seyahat acentası bulundurarak hizmetlerini vermektedir.

Yenilikçi anlayışı önemseyen firmamız sektöründeki teknolojik gelişmeleri takip ederek Araç Takip Sistemi ile araçlarının anlık hareket bilgilerini bilgi işlem ofisine aktarmaktadır.

İSTAB birlik üyesi olan firmamızın önceliği yüksek standartlı, kaliteli ve güvenli hizmeti vermektir.

1953’ten beri “Bir Yol Hikayesi”sloganı ile firmamız hikayesini yazmaya sizlerin tercihleri ile devam edecektir.

Firma Bilgileri

  • AdresKÖŞKLÜÇEŞME MH. İSTANBUL CD. 576. SK. NO:14 GEBZE/KOCAELİ
  • Telefon02626411353

Firma Konumu

Paylaş