VTR TURİZM EĞİTİM VE SAĞLIK HİZM. A.Ş.

galeri

Firma Hakkında

Vtr, enerjinizi ve zamanınızı bütünüyle ana faaliyetlerinize odaklayabilmeniz için, bütün gereksinimleriniz ile birlikte profesyonel tesis, ekip ve araçlarla hizmet organizasyonu gerçekleştirmek üzere kurulmuştur.

Vtr’nin ana faaliyet konusu, sayısal büyüklüğü ve çeşitliliği ne olursa olsun her türde ve sayıda Vip donanımlı araçları müşterilerinin hizmetine sunmaktır.

Kaliteli ve kusursuz hizmet anlayışı ile 1986 yılında kurulan Vtr, başta İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Manisa, Antalya ve Trabzon olmak üzere tüm Türkiye’de hizmet ve çözümler üretir.

Tüm departmanlardaki araçlar, sınıfındaki en iyi marka ve modellerden oluşmakla birlikte maksimum 36 ay sürenin sonunda yenilenmektedir.

Tüm sürücüler, profesyonel ik süreçlerine tabii tutulduktan sonra Vtr oryantasyon sürecine girerek şirket yapısı, araç kullanımı, Vtr teknoloji sistemleri hakkında bilgilendirme yapılarak iş başı yaparlar. Ulaştırma bakanlığı ve ukome kararları gereği Vtr sürücüleri, en az 5 yıllık sürücü lisansı, Src2 ve psiko teknik belgelerine sahip sürücülerdir. Göreve başlamadan önce yetkili kurumlar tarafından verilen 5 dr. Onaylı sağlık raporları istenmekte ve her 6 ayda bir şirket doktoru tarafından muayeneleri yenilenmektedir.

Firma Bilgileri

  • AdresYENİŞEHİR MAH.ANKARA CADDESİSÜMBÜL SOK.STARTPORT PLAZA NO:16 D:15-16 ÜSKÜDAR / İST.
  • Telefon0216324343

Firma Konumu

Paylaş