YANKI OTO. TURİZM TAŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

galeri

Firma Hakkında

1997 yılında çıktığımız yolculuğumuzun büyük sorumluluk gerektirdiğinin bilincinde olarak bu yolda edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübeli kadromuz, özverili çalışmalarımız, teknoloji ve yeniliklere açık olmamız sonucunda sektörde önemli bir kurum haline getirmiştir.

Rekabet ortamının dinamizmi, birçok yenilikle birlikte hizmet standardını’ da sürekli değiştirmektedir. Hedefini daima uzun vadeli belirleyen Yankıtur bu anlamda müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmuştur.

Modern donanımlı araç filomuz ve hizmetteki kalitemiz, sektörde Yankıtur adını ayrıcalıklı bir konuma yerleştirmesinde büyük rol oynamıştır. Sürekli genişleyen müşteri potansiyelimiz, verdiğimiz hizmet kalitesinin doğruluğunun en büyük ispatıdır.

Daha önceki yıllarda olduğu gibi gelecekte de, binlerce insanı, üstün hizmet anlayışımız ve insan hayatı taşımanın bilinci ile güvenlihuzurlu ve konforlu bir şekilde evlerinden iş yerlerine, iş yerlerinden evlerine ulaştırmak için maksimum gayretle çalışmalarımız devam edecektir.

Firma Bilgileri

  • AdresMUSTAFA KEMAL PAŞA MAH. MARAŞAL CAD. KÖROĞLU SOK. NO:2 AVCILAR / İST.
  • Telefon02126907128

Firma Konumu

Paylaş